Pierwsze wydanie DBK Parts News

Pierwsze wydanie DBK Parts News

W oddziałach Grupy DBK pojawił się nowy magazyn dla branży transportowej – DBK Parts News, kwartalnik pionu sprzedaży części zamiennych. Tematem przewodnim pierwszego numeru jest klimatyzacja w pojazdach ciężarowych.

Kwartalnik DBK Parts News powstał z myślą o branży transportowej oraz klientach, którzy oczekują sprawdzonych informacji o produktach z zakresu części zamiennych i akcesoriów.

W najnowszym numerze pojawił się obszerny materiał o klimatyzacji – m.in. fachowa wiedza oraz przegląd polecanych urządzeń dostępnych w ofercie pionu DBK Parts. Ponadto czytelnicy znajdą tam eksperckie artykuły o klockach hamulcowych oraz sprzęgłach, które zostały przygotowane we współpracy z topowymi producentami – marką Fra-sle oraz Eaton.

Oddzielną stronę poświęcono również tematyce części używanych, gdzie ekspert Grupy DBK tłumaczy, dlaczego warto uwzględnić taką opcję i czym się kierować przy zakupie. Pion DBK Parts oferuje szeroki wachlarz produktów wielu marek, stąd też nie zabrakło informacji o licznych nowościach produktowych.

Zachęcamy do lektury – magazyn jest dostępny w oddziałach sieci sprzedaży DBK Parts oraz w wersji elektronicznej:

Link do magazynu

Dowiedz się więcej o sieci sprzedaży części zamiennych DBK Parts tutaj.

Firma - adres:

REMO-CAR  Mapa dojazdu

Święcice, ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Polska

Tel.: +48 22 722 97 21 do 23
Fax: +48 22 722 99 86
E-mail: serwis.man@grupadbk.com

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.