Kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Na Państwa wiadomość postaramy się odpowiedzieć bez zbędnej zwłoki.

REMO-CAR

Święcice, ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Polska


UWAGA: wszystkie pola formularza oznaczone * są wymagane

Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na adres e-mail nadawcy


CAPTCHA
CAPTCHA - kod weryfikacyjny
Firma - adres:

REMO-CAR  Mapa dojazdu

Święcice, ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Polska

Tel.: +48 22 129 12 12
Fax: +48 22 722 99 86
E-mail: serwis.man@grupadbk.com

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365

ADMINISTRACJA

Aleksandra Jakubiak

Tel.:

 +48 22 129 12 13

Fax.:

+48 22 722 99 86

Tel. kom.:

+48 606 802 011

E-mail:

 aleksandra.jakubiak@grupadbk.com

   

 SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Agnieszka Nimira

Tel.:

+48 22 129 12 62

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 660 409 373
E-mail: a.nimira@grupadbk.com
   

ASYSTENTKA SERWISU

Paulina Dudzińska

Tel.: +48 22 129 12 10
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.:
+48 608 802 018
E-mail:
 p.dudzinska@grupadbk.com

DYREKTOR SERWISU

Przemysław Józwik

Tel.:

+48 22 129 12 20

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 538 245 855
E-mail: p.jozwik@grupadbk.com
   

  RECEPCJA SERWISU

Renata Słomka

Tel.:

+48 22 129 12 11

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 600 875 087
E-mail: r.slomka@grupadbk.com
   

KIEROWNIK SERWISU  MECHANICZNEGO

 

Piotr Łowicki

Tel.:

+48 22 129 12 17

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 600 807 383
E-mail: p.lowicki@grupadbk.com

KIEROWNIK BOK

Robert Jaroszek

Tel.:

+48 22 129 12 18

Tel. kom.: +48 734 155 218
E-mail: r.jaroszek@grupadbk.com
   

DORADCA SERWISOWY

Patrycja Wojciechowska

Tel.:

+48 22 129 12 21

Tel. kom.: +48 600 467 024
E-mail: p.wojciechowska@grupadbk.com
   

DORADCA SERWISOWY

Paweł Wojciechowski

Tel.:

+48 22 129 12 22

Tel. kom.:

+48 606 802 017

E-mail:

p.wojciechowski@grupadbk.com


DORADCA SERWISOWY

Piotr Więcławski

Tel.:

+48 22 129 12 23

Tel. kom.: +48 602 341 562
E-mail: p.wieclawski@grupadbk.com
   

DORADCA SERWISOWY

Karol Boguta

Tel.:

+48 22 129 12 16

Tel. kom.: +48 882 464 724
E-mail: k.boguta@grupadbk.com
   

DORADCA SERWISOWY 

Krzysztof Majewski

Tel.:

+48 22 129 12 14

Tel. kom. +48 788 240 322
E-mail: k.majewski@grupadbk.com 

DORADCA SERWISOWY

Damian Stepnowski

Tel.:

+48 22 129 12 15

Tel. kom.: +48 602 441 377
E-mail: d.stepnowski@grupadbk.com 
   

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Artur Kazimierczuk

Tel.:

+48 22 129 12 52

Tel. kom.: +48 606 802 021
E-mail: a.kazimierczuk@grupadbk.com

 SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Marcin Kalinowski

Tel.: +48 22 129 12 51
Tel. kom.: +48 532 065 071
E-mail:  m.kalinowski@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Marcin Kierzkowski

Tel.:

+48 22 129 12 51

Tel. kom.: +48 532 065 073
E-mail: a.laszuk@grupadbk.com
   

  MISTRZOWIE SERWISU

Jarosław Kłudkiewicz

Tel.:

+48 22 129 12 29

Tel. kom.: +48 602 379 461
E-mail: j.kludkiewicz@grupadbk.com
   

 MISTRZ SERWISU

Tomasz Król

Tel.:

+48 22 129 12 27

Tel. kom.: +48 602 665 661
E-mail: t.krol@grupadbk.com
   

MISTRZ SERWISU

Jarosław Bartkowski

Tel.:

+48 22 129 12 28

Tel. kom.: +48 882 115 430
E-mail: j.bartkowski@grupadbk.com

 

 

   
   
   
   
   

SPECJALISTA DS. GWARANCJI

Małgorzata Kaim

Tel.:

+48 22 129 12 55

Tel. kom.: +48 668 492 713
E-mail: m.kaim@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. GWARANCJI

Dariusz Kacprzak

Tel.:

+48 22 129 12 53

Tel. kom.: +48 662 285 879
E-mail: d.kacprzak@grupadbk.com
   

 SPECJALISTA DS. GWARANCJI

Krzysztof Rau

Tel.:

+48 22 129 12 56

Tel. kom.: +48 666 394 452
E-mail: k.rau@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. GWARANCJI

Artur Piątkowski

Tel.:

+48 22 129 12 54

Tel. kom.: +48 606 802 023
E-mail: a.piatkowski@grupadbk.com
   

KIEROWNIK BOK DZ.  BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

Jarosław Iwicki

Tel.:

+48 22 129 12 35

Tel. kom.: +48 662 016 415
E-mail: j.iwicki@grupadbk.com
 

 


  SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Krzysztof Walczak

Tel.:

+48 22 129 12 32

Tel. kom.: +48 784 334 016
E-mail: k.walczak@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Piotr Wrzśniewski

Tel.:

+48 22 129 12 33

Tel. kom.: +48 606 802 009
E-mail: p.wrzesniewski@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Dorota Gawryła

Tel.: +48 22 129 12 31
Tel. kom.: +48 532 794 917
E-mail:

d.gawryla@grupadbk.com

   

KIEROWNIK SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

Radosław Lewandowski

Tel.:

+48 22 129 12 36

Tel. kom.: +48 538 245 856
E-mail: r.lewandowski@grupadbk.com
   
   

MISTRZ DZIAŁU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO 

Marek Zaremba

Tel.:

+48 22 129 12 34

Tel. kom.: +48 602 220 770
E-mail: m.zaremba@grupadbk.com
   
   

KOORDYNATOR DS. NAPRAW BLACHARSKICH

Marcin Warzecha

Tel.:

+48 22 129 12 37

Tel. kom.: +48 602 325 575
E-mail: m.warzecha@grupadbk.com
   
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Paweł Pustelnik

Tel.:

+48 22 129 12 43

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 602 263 522
E-mail: p.pustelnik@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Daniel Kiliszek

Tel.: +48 22 129 12 45
Tel. kom.: +48 734 171 497
E-mail: d.kiliszek@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Mateusz Humięcki

Tel.:

+48 22 129 12 50

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 602 263 390
E-mail: m.humiecki@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Dariusz Maliszewski

Tel.:

+48 22 129 12 49

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 600 467 023
E-mail: d.maliszewski@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Maciej Dąbrowski

Tel.:

+48 22 129 12 46

Tel. kom.: +48 606 396 022
Fax: +48 22 722 99 86
E-mail: m.dabrowski@grupadbk.com

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Leszek Gałka

Tel.:

+48 22 129 12 46

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 606 802 004
E-mail: l.galka@grupadbk.com
   

ZAPRASZAMY:

 

pn-pt.: 7.00 - 22.00
sob.: 8.00 - 14.00
Tel.: +48 22 129 12 12
   
   

  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI

Kamil Marat

Tel.:

+48 22 129 12 40

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 662 163 674
E-mail: k.marat@grupadbk.com 
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Maciej Brandys

Tel.:

+48 22 129 12 41

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 606 802 007
E-mail: m.brandys@grupadbk.com
   

  Regionalny Kierownik Sprzedazy Produktu

Adam Walo

Tel.:

+48 22 129 12 42

Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 734 171 478
E-mail: a.walo@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Paweł Świrta

Tel.:

+48 22 129 12 45

Tel. kom.: +48 600 467 023
E-mail: p.swirta@grupadbk.com

  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Mariusz Kąpiński

Tel.:

+48 22 129 12 44

Fax:

+48 22 722 99 86

Tel. kom.: +48 532 726 920
E-mail:

m.kapinski@grupadbk.com

   

    ZAPRASZAMY - tel. 22 733 76 93