Kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Na Państwa wiadomość postaramy się odpowiedzieć bez zbędnej zwłoki.

REMO-CAR

Święcice, ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Polska


UWAGA: wszystkie pola formularza oznaczone * są wymagane

Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na adres e-mail nadawcy


Firma - adres:

REMO-CAR  Mapa dojazdu

Święcice, ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Polska

Tel.: +48 22 722 97 21 do 23
Fax: +48 22 722 99 86
E-mail: serwis.man@grupadbk.com

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365

ADMINISTRACJA

Aleksandra Jakubiak

Tel.:

+48 22 722 97 21, wew. 143

Fax.:

+48 22 722 99 86

Tel. kom.:

+48 606 802 011

E-mail:

 aleksandra.jakubiak@grupadbk.com

   

 

Agnieszka Nimira

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 132
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 660 409 373
E-mail: a.nimira@grupadbk.com
   

 RECEPCJA SERWISU

Paulina Dudzińska

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 143
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.:
+48 608 802 018
E-mail:
 p.dudzinska@grupadbk.com

 

Monika Konecka

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 150
Tel. kom.: +48 692 795 552
Fax: +48 22 722 99 86
E-mail: m.konecka@grupadbk.com
   

  DYREKTOR TECHNICZNY

Jarosław Zwoliński

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 140
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 604 426 684
E-mail: j.zwolinski@grupadbk.com
   

  KIEROWNIK SERWISU MECHANICZNEGO

Wojciech Humięcki

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 187
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 608 607 401
E-mail: w.humiecki@grupadbk.com
   

  KIEROWNIK BOK

Piotr Łowicki

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 110
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 600 807 383
E-mail: p.lowicki@grupadbk.com
   

  DORADCY SERWISOWI

Robert Jaroszek

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 113
Tel. kom.: +48 734 155 218
E-mail: r.jaroszek@grupadbk.com
   

 

Patrycja Wojciechowska

Tel.: +48 22 733 76 00
Tel. kom.: +48 600 467 024
E-mail: p.wojciechowska@grupadbk.com
   

 

Grzegorz Adamczyk

Tel.: +48 22 733 76 00
Tel. kom.: +48 606 802 023
E-mail: g.adamczyk@grupadbk.com
   

Piotr Więcławski

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 602 341 562
E-mail: p.wieclawski@grupadbk.com
   

 

Karol Boguta

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 100
Tel. kom.: +48 882 464 724
E-mail: k.boguta@grupadbk.com
   

 

Damian Stepnowski

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom. +48 602 441 377
E-mail: d.stepnowski@grupadbk.com

 

Krzysztof Dąbrowski

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 606 802 024
E-mail: k.dabrowski@grupadbk.com
   

 

Maciej Mazur

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 606 802 017 
E-mail: maciej.mazur@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Artur Kazimierczuk

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 141
Tel. kom.: +48 606 802 021
E-mail: a.kazimierczuk@grupadbk.com
   

 

Andrzej Laszuk

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 692 795 521
E-mail: a.laszuk@grupadbk.com
   

  MISTRZOWIE SERWISU

Jarosław Kłudkiewicz

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 158
Tel. kom.: +48 602 379 461
E-mail: j.kludkiewicz@grupadbk.com
   

 

Tomasz Król

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 158
Tel. kom.: +48 602 665 661
E-mail: t.krol@grupadbk.com
   

Jarosław Bartkowski

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 158
Tel. kom.: +48 882 115 430
E-mail: j.bartkowski@grupadbk.com

 

 

   
   
   
   
   

SPECJALISTA DS. GWARANCJI

Małgorzata Kaim

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 668 492 713
E-mail: m.kaim@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. GWARANCJI

Dariusz Kacprzak

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 144
Tel. kom.: +48 662 285 879
E-mail: d.kacprzak@grupadbk.com
   

 SPECJALISTA DS. GWARANCJI

Krzysztof Rau

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 666 394 452
E-mail: k.rau@grupadbk.com
   

  KIEROWNIK DZ.  BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

Jarosław Iwicki

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 165
Tel. kom.: +48 662 016 415
E-mail: j.iwicki@grupadbk.com
 

 


  SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Krzysztof Walczak

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 125
Tel. kom.: +48 784 334 016
E-mail: k.walczak@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Grażyna Regulska

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 122
Tel. kom.: +48 606 802 009
E-mail: g.regulska@grupadbk.com
   

 

Marek Zaremba

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 602 220 770
E-mail: m.zaremba@grupadbk.com
   
   

 

Adam Walczak

Tel.: +48 22 733 76 93
Tel. kom.: +48 795 543 666
E-mail: a.walczak@grupadbk.com
   
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Paweł Pustelnik

Tel.: +48 22 722 97 21 wew. 138
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 602 263 522
E-mail: p.pustelnik@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Daniel Kiliszek

Tel.: +48 22 722 97 21 wew. 105
Tel. kom.: +48 734 171 497
E-mail: d.kiliszek@grupadbk.com
   

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Mateusz Humięcki

Tel.: +48 22 722 97 21
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 602 263 390
E-mail: m.humiecki@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Dariusz Maliszewski

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 105
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 600 467 023
E-mail: d.maliszewski@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Maciej Dąbrowski

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 606 396 022
Fax: +48 22 722 99 86
E-mail: m.dabrowski@grupadbk.com

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Leszek Gałka

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 105
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 606 802 004
E-mail: l.galka@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Marcin Chełchowski

Tel.: +48 22 722 97 21
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 600 875 087
E-mail: m.chelchowski@grupadbk.com
   

ZAPRASZAMY:

 

pn-pt.: 7.00 - 22.00
sob.: 8.00 - 14.00
Tel.: +48 22 722 97 21
   
   

  KIEROWNIK DS. CZĘŚCI

Piotr Kołodziejczyk

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 107
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 662 163 674
E-mail: p.kolodziejczyk@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Maciej Brandys

Tel.: +48 22 722 97 21, wew. 142
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 606 802 007
E-mail: m.brandys@grupadbk.com
   

  Regionalny Kierownik Sprzedazy Produktu

Adam Walo

Tel.: +48 22 722 97 21
Fax: +48 22 722 99 86
Tel. kom.: +48 734 171 478
E-mail: a.walo@grupadbk.com
   

  SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

Paweł Świrta

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 600 467 023
E-mail: p.swirta@grupadbk.com

  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI I USŁUG SERWISOWYCH

Tomasz Krzyśpiak

Tel.: +48 22 722 97 21
Tel. kom.: +48 604 252 365
E-mail: t.krzyspiak@grupadbk.com

    ZAPRASZAMY - tel. 22 733 76 93