REMO-CAR | Aktualności


03.03.2017  | autor:  KamilB

Magazyn Szerokości - nowy numer już w serwisach!

Wyróżnienie dla mechanika Remo-Car

 

Pierwsze tegoroczne wydanie magazynu Szerokości właśnie trafiło do wszystkich oddziałów Grupy DBK. Najnowszy numer z pewnością przypadnie do gustu sympatykom branży transportowej, z myślą o których powstaje to wydawnictwo. „Szerokości!” to solidna dawka nowości ze świata polskiego transportu i nie tylko.

„Szerokości” to magazyn dedykowany całej branży TSL – kierowcom, właścicielom i pracownikom firm transportowych. Tematem numeru jest zawód kierowcy wśród kobiet, które coraz częściej widuje się za kółkiem wielotonowych zestawów. W tytułowym raporcie bohaterki akcji „Szpilki w transporcie”, zawodowi kierowcy pojazdów ciężarowych, opowiadają o „blaskach i cieniach” swojego zawodu, pasji i godzeniu jej z życiem rodzinnym. Oczywiście to nie koniec artykułów o pracy kierowców – piszemy również o truckerach, których warto śledzić w mediach społecznościowych oraz o małżeństwie kierowców jeżdżących w podwójnej obsadzie po świecie.

W nowym wydaniu nie mogło zabraknąć przydatnych informacji dla kierowców. Rozprawiamy się m.in. z mitami na temat spalania i ekonomicznej jazdy oraz przyglądamy się bliżej tempomatowi. Podpowiadamy także jak się przygotować do kontroli ITD. i co powinno znaleźć się w diecie kierowcy, aby utrzymać dobrą formę i przede wszystkim zdrowie. Z pewnością wszystkich posiadaczy pojazdów zainteresuje temat zmian w przepisach prawa o ruchu drogowym, które w ostatnim czasie uległy zmianie. Fani nowinek motoryzacyjnych również nie będą zawiedzeni - naszym czytelnikom prezentujemy najnowsze modele pojazdów ciężarowych oraz inne rozwiązania technologiczne takie jak telematyka.

Na łamach magazynu pojawiają się także klienci Grupy DBK, którzy dzielą się cennym wskazówkami i historią rozwoju swoich firm – MKW Suchecki, Kuchnio-Transport, Trans Polonia, Wierzejki, DTW Logistics.. A jeśli mowa o klienta – pod koniec 2016 roku poznaliśmy kilkunastu ambasadorów marki Koegel – w magazynie fotorelacja z tego wydarzenia.

Nie zdradzając wszystkich tematów, zachęcamy do lektury magazynu, który jest już dostępny w każdym oddziale Grupy DBK. Wydanie w formie elektronicznej można również pobrać na stronie Grupy DBK (tutaj) oraz na stronie programu lojalnościowego o tej samej nazwie: www.szerokosci.com.

zobacz cały wpis

 


06.02.2017  | autor:  KamilB

Remo-Car z wyróżnieniem!

Wyróżnienie dla mechanika Remo-Car

 

Kolejny tydzień, kolejne nagrody w Grupie DBK ? Tym razem wyróżnienie zostało przyznane przez MAN Truck&Bus Polska dla spółki Remo-Car.

Podczas spotkania partnerów marki MAN Truck&Bus Polska serwis Remo-Car otrzymał nagrodę w kategorii "Najwyższy współczynnik wyszkolenia technicznego pracowników w 2016 roku". To już drugi rok z rzędu, gdy DBK Truck Center Święcice otrzymuje to wyróżnienie.

zobacz cały wpis

 


28.11.2016  | autor:  KamilB

Szpilki w transporcie - charytatywny kalendarz Grupy DBK

Wyróżnienie dla mechanika Remo-Car

 

12 wyjątkowych kobiet, 12 miesięcy, 1 cel – tak pokrótce można opisać projekt charytatywny Grupy DBK, który ruszył 22 listopada. Przedmiotem akcji sprzedażowej jest kalendarz „Szpilki w transporcie”, w którym wystąpiły kobiety – zawodowi kierowcy pojazdów ciężarowych. Oprócz pasji połączył je szczytny cel – wsparcie jednego z kierowców w walce z rakiem.

Wspieramy kierowców – założenia akcji

„Szpilki w transporcie” to charytatywny kalendarz na 2017r. Jego bohaterkami zostały kobiety, które na co dzień pracują jako kierowcy ciężarówek. Wspólnie z Grupą DBK, tych 12 wyjątkowych dziewczyn postanowiło przełamać stereotyp o profesji kierowcy i zrealizować szczytny cel, gdyż dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany Jackowi Dziemieszonkowi, zawodowemu kierowcy pojazdów ciężarowych.

Komu pomagamy

Do tej pory Jacek Dziemieszonek wiódł szczęśliwe życie z kochającą rodziną, spełniając się w roli kierowcy w jednej z firm transportowych w woj. opolskim. Jest ojcem dwójki małych dzieci – rocznej Marysi oraz 5-letniego Antosia. Jednak pewnego dnia usłyszał diagnozę, która niestety zmieniła wszystko – nieoperacyjny nowotwór na wlocie do żołądka. Dzięki leczeniu (chemioterapia + naświetlania) Jacek „wygrał” już rok życia, ale walka trwa nadal – dotychczasowe leczenie pochłonęło ponad 200 000 zł, a wciąż potrzeba więcej. Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany Jackowi na dalsze leczenie i walkę z nowotworem.

Dołącz do akcji i wesprzyj Jacka 

Kalendarz „Szpilki w transporcie” to nie tylko historia 12 kobiet, które reprezentują coraz liczniejszą grupę zawodową w Polsce, ale także chęć niesienia pomocy – tym razem Jackowi. Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany na jego dalsze leczenie. Koszt jednego kalendarza to jedynie 30 zł brutto. Już teraz można go zamówić poprzez stronę www.szpilkiwtransporcie.pl z wysyłką pod wskazany adres. Od najbliższego poniedziałku (28 listopada) kalendarze będą dostępne w sprzedaży we wszystkich serwisach Grupy DBK – adresy oddziałów można sprawdzić na www.grupadbk.com.

zobacz cały wpis

 


30.08.2016  | autor:  KamilB

Wyróżnienie dla mechanika Remo-Car

Wyróżnienie dla mechanika Remo-Car

 

Po raz kolejny serwis w Święcicach został wyróżniony w jednym z konkursów MAN Truck&Bus Polska. Tym razem w konkursie indywidualnym dla mechaników, a nagroda powędrowała do Jarosława Bartkowskiego.

W ubiegłym tygodniu przedstawiciele MAN Truck & Bus Polska, Emilia Bilska, koordynator MAN Mobile24 oraz Rafał Owczarek, inspektor serwisowy, wręczyli nagrodę (wysokiej klasy zegarek z oferty MAN Shop) dla jednego z mechaników serwisu Remo-Car. Nagrodzony Jarosław Bartkowski okazał się najlepszym mechanikiem w lipcowym konkursie MAN Mobile24 w akcji lato 2016, gdzie kryterium stanowił dojazd do miejsca awarii poniżej 60min.

Jarkowi gratulujemy sukcesu, a ekipie serwisowej zeŚwięcic takiej skuteczności! :)

zobacz cały wpis

 


13.07.2016  | autor:  KamilB

Pierwsze wydanie DBK Parts News

Pierwsze wydanie DBK Parts News

 

W oddziałach Grupy DBK pojawił się nowy magazyn dla branży transportowej – DBK Parts News, kwartalnik pionu sprzedaży części zamiennych. Tematem przewodnim pierwszego numeru jest klimatyzacja w pojazdach ciężarowych.

Kwartalnik DBK Parts News powstał z myślą o branży transportowej oraz klientach, którzy oczekują sprawdzonych informacji o produktach z zakresu części zamiennych i akcesoriów.

W najnowszym numerze pojawił się obszerny materiał o klimatyzacji – m.in. fachowa wiedza oraz przegląd polecanych urządzeń dostępnych w ofercie pionu DBK Parts. Ponadto czytelnicy znajdą tam eksperckie artykuły o klockach hamulcowych oraz sprzęgłach, które zostały przygotowane we współpracy z topowymi producentami – marką Fra-sle oraz Eaton.

Oddzielną stronę poświęcono również tematyce części używanych, gdzie ekspert Grupy DBK tłumaczy, dlaczego warto uwzględnić taką opcję i czym się kierować przy zakupie. Pion DBK Parts oferuje szeroki wachlarz produktów wielu marek, stąd też nie zabrakło informacji o licznych nowościach produktowych.

Zachęcamy do lektury – magazyn jest dostępny w oddziałach sieci sprzedaży DBK Parts oraz w wersji elektronicznej:

Link do magazynu

Dowiedz się więcej o sieci sprzedaży części zamiennych DBK Parts tutaj.

zobacz cały wpis

 


23.05.2016  | autor:  admin

Remo-Car nagrodzony przez MAN Truck&Bus Polska

Remo-Car nagrodzony przez MAN Truck&Bus Polska

 

Z nieukrywaną dumą możemy ogłosić, że Remo-Car został zdobywcą dwóch wyjątkowych nagród rocznego podsumowania MAN Truck & Bus Polska.

Serwis Remo-Car został nagrodzony w dwóch kategoriach – za największe zaangażowanie w działania marketingowe oraz najwyższy współczynnik technicznego wyszkolenia pracowników.

zobacz cały wpis

 


28.09.2015  | autor:  admin

Jubileusz

20-lecie współpracy REMO-CAR z MAN Truck & Bus Polska

 

11 września  spółka REMO-CAR obchodziła jubileusz 20-lecia współpracy z MAN Trucks & Bus Polska.
Z tej okazji na terenie hali serwisowej w oddziale DBK Truck Center w podwarszawskich Święcicach zorganizowany został uroczysty bankiet.

W spotkaniu wzięli udział klienci Spółki REMO-CAR, przedstawiciele MAN Trucks & Bus Polska oraz dostawcy. Pan Piotr Stański  – Prezes MAN Trucks & Bus Polska przekazał Zarządowi spółki podziękowania za wieloletnią współpracę, podkreślając, iż dzięki takim partnerom marka MAN rozwija się na polskim rynku.

Uroczystości towarzyszyło wiele atrakcji scenicznych, m.in. wstęp tancerek z grupy Revel oraz energetyczny koncert zespołu rockowego Queen. Rozmowy i tańce trwały do białego rana…

Fotorelację z imprezy można obejrzeć pod tym linkiem: https://www.dropbox.com/sh/wwf5m0z5wpa5ub0/AABTFroxMQFpmvKTB2zZfhkVa?dl=0

zobacz cały wpis

 


25.06.2015  | autor:  admin

Czas na zmiany...

nasza poprzednia witryna www

 

Niebawem rozstaniemy się z naszą dotychczasową witryną internetową. Była z nami od wielu lat - pozostaną wspomnienia i ten obrazek przypominający jak wyglądała...

zobacz cały wpis

 


18.04.2015  | autor:  admin

Magazyn MAN Trucker's World - 01/2015

MAN Truckers World 01/2015 - wersja polska

 

Zapraszamy do lektury polskojęzycznej wersji magazynu MAN Trucker's World dostępnej pod adresem: http://www.man-truckers-world.pl/files/MAN_Magazin_01_2015/MAN_Magazin_01_2015.html#p=32 - jak zwykle, zawiera sporo ciekawych materiałów.

Aby otworzyć ten link w nowym oknie przeglądarki wystarczy kliknąć w obrazek powyżej - miłej lektury!

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  admin

Wiosna - pora na przegląd!

 

Zimowa eksploatacja na pewno pozostawiła swoje ślady - pora więc aby uważnie obejrzeć wszystkie newralgiczne miejsca pojazdu  i od razu usunąć skutki zimy a przy okazji sprawdzić jego bieżący stan techniczny.

Zapraszamy do REMO-CAR na przegląd pozimowy i przygotowanie Twojego pojazdu do sezonu wiosenno-letniego.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  admin

Oficjalna aplikacja MAN do pobrania w sklepie Google Play

Aplikacja MAN Polska dla użytkowników pojazdów MAN - pobierz z GooglePlay

 

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony i skierowana do użytkowników pojazdów MAN. Zawiera przydatne informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe.

Funkcja geolokalizacji szybko i łatwo informuje o najbliżej położonych punktach sprzedaży i serwisach MAN oraz nawiguje do nich. Przyjazna w użyciu aplikacja zapewnia szybki i prosty dostęp do kompleksowej informacji o ofercie MAN w Polsce, jak również bezpośredni kontakt telefoniczny do serwisu Mobile 24. Aplikację można także spersonalizować i dodać wybrane punkty do listy ulubionych.

Aplikacja Serwis MAN Polska przeznaczona jest na urządzenia obsługiwane przez system operacyjny Android i można ją pobrać bezpłatnie z internetowego sklepu Google Play. Przygotowana jest w języku polskim z myślą o klientach i kierowcach pojazdów MAN.

Aplikacja Serwis MAN Polska na Androida - pobierz z Google Play najnowszą wersję

Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, serwis MAN masz zawsze w zasięgu ręki!

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  admin

Akumulatory i zasady ich prawidłowej konserwacji

 

Zapewne nieraz spotkali się Państwo z przypadkami głębokiego rozładowania akumulatorów, które niestety niejednokrotnie doprowadzały do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Być może udałoby się uniknąc takich sytuacji, gdyby akumulatory poddawane byly prawidłowej obsłudze.

Prezentowana broszura przypomni Państwu praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji akumulatorów. Jesteśmy przekonani, że zastosowanie się do nich, przyczyni się do przedłużenia żywotności akumulatorów i tym samym do obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów MAN.
Wystarczy kliknąć, aby pobrać broszurę.

zobacz cały wpis

 

Firma - adres:

REMO-CAR  Mapa dojazdu

Święcice, ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Polska

Tel.: +48 22 722 97 21 do 23
Fax: +48 22 722 99 86
E-mail: serwis.man@grupadbk.com

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

SZEROKOŚCI - Zapraszamy do uczestnictwa w naszym programie