Akcesoria MAN 2019

Akcesoria samochodowe to coraz rozleglejszy temat - zwłaszcza gdy są adresowane do zawodowych kierowców spędzających za kierownicą wiele godzin każdego dnia. Do typowych przedmiotów służących konserwacji pojazdu czy utrzymaniu w nim porządku dochodzą również rozmaite przedmioty pozwalające na odpoczynek w trasie lub przygotowanie gorącego posiłku.

Katalog - edycja 2019

Doskonale o tym wie firma MAN która właśnie w ten sposób stworzyła prezentowaną ofertę. Profesjonalista znajdzie tu praktycznie wszystko co może mu się przydać w codziennej pracy oraz w czasie odpoczynku.

Na zdjęciu poniżej przykładowa strona z opisywanego katalogu

przykładowe akcesoria z Katalogu MAN 2019

Katalog w wersji drukowanej jest oczywiście dostępny w Autoryzowanych Serwisach MAN (również i u nas), natomiast jego wersję elektroniczną można pobrać już TERAZ - wystarczy nacisnąć guzik "Pobierz jako plik PDF" w panelu po prawej stronie (lub pod spodem tej wiadomości jeśli oglądasz naszą witrynę na smartfonie lub tablecie).

Produkty w nim prezentowane dostępne są w Autoryzowanych Serwisach MAN. Więcej informacji udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z serwisem REMO-CAR - jesteśmy do Państwa dyspozycji.