Serwis

Jako wieloletni Autoryzowany Partner Serwisowy MAN świadczymy pełen zakres usług związanych zarówno z diagnostyka komputerową  jak i skomplikowanymi naprawami elektrycznymi, pneumatycznymi i mechanicznymi. Tym, co nas wyróżnia, jest jakość, szybkość oraz profesjonalizm.

Dzięki własnemu, w pełni wyposażonemu magazynowi części zamiennych MAN oraz dedykowanych akcesoriów, czas oczekiwania na odbiór serwisowanego pojazdu skrócony jest do minimum.

Zapraszamy:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach: 7.00 - 22.00
  • sobota - w godzinach: 7.00 - 15.00

W sytuacjach awaryjnych, na życzenie klienta świadczymy usługi także poza godzinami pracy naszego serwisu.

Zachęcamy również do skorzystania z możliwości umówienia wizyty w serwisie za pośrednictwem naszej strony internetowej (formularz poniżej). Wystarczy wybrać proponowany termin a następnie uzupełnić dane kontaktowe i wysłać formularz.

Całodobowa pomoc drogowa

Całodobowa pomoc drogowa

Tel.: +48 00 800 66 24 53 24
Tel: +48 22 22 99 000

...

Czytaj więcej
Nasze autoryzacje

Nasze autoryzacje

Jako Partner Serwisowy MAN jesteśmy przygotowani do tego aby w razie potrzeby wszechstronnie i jak najskuteczniej pomagać użytkownikom pojazdów MAN. A ich problemy to nie zawsze tylko problemy z ciągnikiem - to czę...

Czytaj więcej
Katalog Usług Serwisowych MAN 2019/2020

Katalog Usług Serwisowych MAN 2019/2020

To niezbędnik dla każdego użytkownika pojazdów MAN - zawiera wszelkie i aktualne informacje o coraz rozleglejszej sieci serwisowej MAN w Polsce oraz o usługach oferowanych przez każdego Partnera Serwisowego. Wszystk...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www