Promocje MAN

Kwartalne promocje MAN dostępne w sieci Autoryzowanych Partnerów Serwisowych to już tradycja tej firmy. Każdy kolejny kwartał roku przynosi nowe propozycje - atrakcyjne cenowo i praktycznie przydatne każdemu kierowcy produkty i akcesoria z szerokiej oferty MANa. To naprawdę są dobre okazje!

Przeczytaj to koniecznie jeśli jeszcze o nich nie wiesz

Tym razem pod haslem "Bez energii daleko nie zajedziesz" firma MAN proponuje firmowe akumulatory wraz z usługą ich wymiany oraz łańcuch śniegowe. Ofertę uzupełniają użyteczne w okresie zimowym akcesoria oraz rozmaite drobniejsze produkty - np. pióra wycieraczek i lampy.

Posiadanie rzeczy użytecznych i potrzebnych nie wymaga uzasadnienia. Do tego dochodzi atrakcyjna cena, więc... warto się pochylić również i nad tą propozycją - zapraszamy do naszego serwisu!

Szczegółowe informacje posiadają nasi Doradcy Serwisowi - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Bardziej szczegółowe informacje zawiera ulotka firmy MAN dostępna do pobrania w wersji elektronicznej - wystarczy nacisnąć guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Oczywiście oferowane produkty dostępne są na wszystkich Autoryzowanych Stacjach MAN a więc również i w naszej firmie - zapraszamy!