O nas

Firma REMO-CAR już od 20 lat jest Autoryzowanym Partnerem Serwisowym MAN. W ciągu tego czasu zgromadziliśmy dużą wiedzę i potężne doświadczenie w zakresie serwisu pojazdów tej marki. To nasz kapitał ale też i zobowiązanie wobec tych naszych Klientów którzy już nam zaufali.

Jednak Autoryzowany Serwis MAN to nie jedyny obszar naszej działalności - REMO-CAR jest również autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Koegel – jednego z najbardziej uznanych wśród kierowców producentów naczep na świecie. REMO-CAR jest także jednym z czterech autoryzowanych serwisów naczep Nooteboom – europejskiego lidera w projektowaniu i produkcji pojazdów do drogowego transportu ponadnormatywnego.

Od 2011 roku REMO-CAR jest jednym z podmiotów Grupy DBK zrzeszającej serwisy pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych w całej Polsce oraz firmy świadczące szeroko pojęte usługi dla biznesu transportowego.

Umów się z serwisem przez Internet

Zachęcamy również i teraz do skorzystania z możliwości umówienia wizyty w naszym serwisie za pośrednictwem tej witryny internetowej - zakładka SERWIS lub guzik "Skontaktuj się z serwisem" widoczny tutaj w panelu po prawej stronie. 

W formularzu kontaktowym wystarczy wybrać proponowany termin, uzupełnić swoje dane kontaktowe i wysłać formularz do nas. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem i doprecyzujemy szczegóły.

Oferty pracy

Oferty pracy

Transport drogowy w Polsce rozwija się dynamicznie i nasz kraj jest już w ścisłej czołówce europejskiej. Dzięki temu również nasza firma może rozwijać swoją działalność. Bardzo cieszy nas ta sytuacja, ale też w zwią...

Czytaj więcej
O Grupie DBK

O Grupie DBK

Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL. Naszym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowy...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www